חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דרך המשי הסינית – 24.6.2024 בהדרכת חן אליעז

שוב חוזרים אל דרך המשי בסין, אל הנופים היפים בעולם, אל המפגש האנושי המרתק, ואל דפי ההיסטוריה שנפרשים בפנינו על רקע הטבע האדיר והמרגש.

משך הטיול: 18 ימים

מחיר: החל מ-5,985 דולר

תאריכי יציאה לטיולים הקרובים׃ 24 יוני-11 יולי 2024

ערך מוסף׃

  • טיסה לקשגאר בתחילת הטיול, חיסכון של שלושה ימי נסיעה קשים במיוחד
  • גיוון נופי ואתני שאין לו שני – מדבריות, הרי שלג, כרי עשב, נוודים ויושבי קבע
  • אתרים היסטוריים ואתרי אונסק"ו – יותר מכל טיול אחר בעולם
  • מפגש אותנטי עם אוכלוסיות שאינו מורגלות במפגשים עם תיירים
  • עונת השנה המושלמת ביותר – עונת הפריחה בהרים

תאריך יציאה

תאריך חזרה

שם המדריך

מחיר

הערות

24 יוני 2024

11 יולי 2024

חן אליעז

החל מ-5,985 דולר

לקבוצה של 20 נוסעים ויותר

*המחיר הינו לקבוצה של 20-28 נוסעים

הקדמה
"שביל הדרקון" עוסקת בארגון קבוצות לדרך המשי מעל 25 שנה. הקבוצות הראשונות שלנו מטיילות במרחבים אלו עוד מהתקופה בה היה האזור נגיש אך ורק לרכבי שטח, בדרכים קשות למעבר, ובתנאי טיול בסיסיים ביותר. עם השנים השתפרו הכבישים, ויחד איתם תשתיות התיירות לאורך נתיבי הטיול. במשך שנים אלו בנתה "שביל הדרקון" מערכת יחסים מיוחדת ועמוקה עם נותני השירותים באזור, שאפשרו לנו להעמיד לרשות המטייל הישראלי את השילוב האולטימטיבי שבין האותנטיות האקזוטית של דרך המשי עם תנאי לינה, אוכל ותחבורה ברמה הגבוהה ביותר. חלק גדול משירותים אלה הם בלעדיים ל"שביל הדרקון" ומהווים פיתוח בלעדי שלנו בשטח.

דרך המשי היא מקום של מפגש. מפגש דתות, תרבויות, נופים, מסורות, אמנויות ואומנויות. דרך המשי היא מקום של מפגש אתני, של עמים שונים, שהתערבו בתהליך ארוך זה אל זה, וזה מתוך זה. הטיול בדרך המשי, אם כן, הוא חיפוש אחר הגיוון, אחר האקלקטיות האתנית, התרבותית והדתית. דרך המשי היא מקום של גיוון נופי, שבו המדבר, ההרים, כרי הדשא ואזורי הלס מפנים מקום אחד לשני. מקום שבו יושבי ערים מתחלפים בתושבי נאות המדבר, למרגלות הרים בהם רועים שבטי נוודים את עדריהם עם תום החורף. רק מסלול זה של דרך המשי מציע לכם את השילוב של המדבר, ההרים, נאות המדבר, רמות הלס וכרי הדשא, בגיוון שהוא לב ליבה של התחושה המיוחדת של דרך המשי. מסלול זה, המוצע לכם כאן הוא מסע אל הרי הטיאן-שאן הנישאים, מדבריות הטקלימקאן והגובי, הרי הצי-ליאן, וכמובן אל הרי הפמיר, "גג העולם", שחובקים נוף שכדוגמתו אין אלא באזורים אלו, בהם נפגשים טג'יקיסטאן, קירגיזסטאן, פקיסטאן, אפגניסטן וטורקיסטאן הסינית.

ספרו לי עוד