חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הנוסע העצמאי

"וכנשוב ממסע החקר, נגלה לראשונה את המקום ממנו יצאנו…", ט.ס אליוט

מה לא נאמר על טיולים ומסעות: הם מאפשרים לנו להרגיש חופש אמיתי, להרחיב אופקים, ללמוד על תרבויות חדשות, להתפעם מנופים ולהכיר אנשים מרתקים – הכל נכון. 

אבל יותר מכל – טיול הוא המקום האולטימטיבי שבו אנחנו לומדים בעיקר על עצמנו. 

אנחנו בשביל הדרקון מבינים שטיולים מאורגנים זה לא מוצר שמתאים לכל אחד. רבים מאיתנו, ולו כדי להצליח להקשיב לעצמם קצת יותר, זקוקים לשקט שמאפשר טיול עצמאי: למרחב הפרטי, לחופש לקבוע את הקצב, להחליט מתי לקום בבוקר, מה אוכלים בצהריים והאם ובאיזו מידה להתחכך בחברה המקומית. 

במיוחד בשבילכם, המטיילים העצמאיים, פיתחנו את הטיול לנוסע העצמאי (F.I.T) – טיול שייבנה ויעוצב במיוחד למידותיכם, בתמיכה והכוונה של המומחים שלנו כמובן. 

איך זה עובד:

  • בפגישה ייעודית תספרו לנו על הציפיות שלכם מהיעד. נעמיק בשאלה איך אתם אוהבים לטייל ומה ההעדפות שלכם ואף נעודד אתכם לחלוק איתנו את החלומות הגדולים ביותר שלכם.  
  • אחרי שנקשיב לכם ונרשום לעצמנו הערות – נרשה לעצמנו לחלוק אתכם את החלומות הפרטיים שלנו, ויחד נבנה עבורכם את מסלול הטיול המושלם: החל מסקירה של אתרי הטיול, דרך היכרות אינטימית עם היעד ועד להעמקה ספציפית אודות אילו דמויות תפגשו, היכן תאכלו ארוחת ערב ומה לא. 

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהתמסר לתענוג שבתכנון טיול החלומות שלכם, יד ביד עם מומחים בעלי ידע יקר ערך וניסיון עשיר שאי אפשר להשתוות אליו

לפרטים נוספים אודות מסלול הנוסע העצמאי ותיאום שיחת היכרות – מלאו את הפרטים עכשיו