כל היעדים שלנו בדרך המשי

דרך המשי

מסלול מאורגן זה לדרך המשי הוא המסלול המאפשר יותר מכל מסלול אחר, להתעמק בהיסטוריה של דרך המשי, בדרך התהוותה, ובחשיבותה לתרבות העולמית.

רוסיה על דרך המשי

בפעם הראשונה אנו מציגים עוד חוליה בסדרת הטיולים המרתקת של שביל הדרקון בדרך המשי. רוסיה הייתה מרכז של חילופי תרבות, של מפגש תרבויות ממזרח וממערב, שנצטרפו לתרבות חדשה ומרתקת, שרישומה ניכר בתרבות הרוסית.

אוזבקיסטן וטג'יקיסטן

טיול עומק מיוחד אל הרפובליקה המרתקת והעוצמתית של "דרך המשי" ההיסטורית. שכיות חמדה תרבותיות ומפגש אנושי מיוחד במינו בטיול של פעם בחיים.

דרך המשי בדגש קירגיסטן

השם דרך המשי עדיין מהדהד בטונים של מסתוריות, מיסטיות, אקזוטיקה ומעלה דמיונות של זמנים אחרים, מאופיינת בתנועה מתמדת של שינוי, גיוון ותחלופה בלתי פוסקת של תרבויות ונופים.

טגיקיסטאן קירגיזסטאן

מרכז אסיה, אסופת מדינות בלתי מוכרות שחסו בצלו של מסך הברזל במשך עשרות שנים נחשפות אלינו במלוא הדרם בטיול עומק יפיפה לשני הרפובליקות ההרריות והמיוחדות ביותר של האזור – טג'יקיסטאן וקירגיזסטאן.

דרך המשי באיטליה

לראשונה בהיסטוריה של התיירות נוציא טיול עומק לחשיפת שרידי "דרך המשי" ההיסטורית באיטליה באמנות, ארכיטקטורה, אוכל ותרבות. טיול היוצא פעם בשנה בלבד בהדרכת יונתן גלובמן, מנכ"ל שביל הדרקון.

בואו נהיה בקשר

אהבתם את מה שקראתם? נשמח להמשיך את המסע יחד ...

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו