המודל האירופאי

טיולים לאנשים כמונו... ללכת עם להרגיש בלי.

המודל האירופאי של שביל הדרקון

אנחנו אנשים שאוהבים לטייל. אוהבים את החופש. לנשום את המרחבים, ללכת לאיבוד ברחובות הקטנים של הערים הגדולות, לגלות כפרים ואתרים לא ידועים, ולחזור עמוסים בחוויות שילוו את היום-יום שלנו שנים אחרי שנחזור.
אבל אנחנו גם אנשים עסוקים. אין לנו זמן לתכנן, אין לנו זמן לשבת ולגלות את פינות החמד האלה. והזמן שלנו קצוב ויקר לנו כל כך. טיולים מאורגנים? תודה, אבל לא תודה. כן… הרעיון של מישהו שישב והכין לנו את הטיול, שהכל מתוקתק ומוכן מאד קוסם לנו. אבל רק אני ואשתי? זה ממש יקר!
אז מה עושים? עושים מה שעושים באירופה! תכנית לקבוצה ממש קטנה. כמה קטנה? בין 8-12 איש מקסימום. אנחנו נבנה לכם תכנית טיול. נכון, אתם לא מכירים את כולם. בשביל זה אנחנו שומרים לכם רגעים, שעות וחלקי ימים לאורך המסלול שבהם אתם חופשיים. חופשיים אבל ממש לא עזובים לנפשכם! המדריך המקומי יבנה לכם תכנית לשעות החופשיות, יעזור לכם להזמין מקום במסעדות, למצוא חנויות שאתם מחפשים, ימליץ לכם על עוד אתרים נוספים, אם תאוות הטיול שלכם עדיין חזקה ואתם רוצים עוד.
בקיצור – הטוב שבכל העולמות. החופש שבטיול העצמאי, הארגון של הטיול המאורגן, הידע המצטבר של חברת הטיולים הטובה בארץ, והכי חשוב – ללכת עם ולהרגיש בלי. להיות בטיול מאורגן, אבל להיות חופשי כמה שאתם רק רוצים.
רוצים לדעת עוד? דברו איתנו!

הטיולים המוצעים במודל האירופאי: