אודות

טיולים ייחודיים – מה הופך את הטיולים שלנו לכאלה?
ההתמקדות שלנו בטיולים למזרח אסיה והידע הרב שצברנו אודות מקומות אלו במהלך השנים, מאפשרים לנו מצד אחד להציע ללקוחותינו את המיטב שיש בארצות אלו, ובאותה עת להתאים מסלולים ייחודיים ובתזמון הנכון על פי שאיפות המטיילים וצרכיהם האינדיבידואליים.
ההכרות העמוקה שלנו עם המזרח והקשרים הטובים שיצרנו עם גורמי התיירות בארצות אליהן אנו מטיילים מאפשרים לנו לברור עבורכם ללא פשרות את החלופות הטובות ביותר והפחות יקרות לכל מסלול, יש לכך ביטוי משמעותי במחירי הטיולים שלנו ביחס לתנאי הטיול המפנקים אותם אנו מציעים. המלצה חמה ומיוחדת עבור טיול וייטנאם.
הבסיס לשיטת השירות הייחודית של "שביל הדרקון" היא התפיסה שכל אדם שונה מרעהו, ולכל אחד מתבקש מסלול ייחודי הבנוי במיוחד בעבורו. מסיבה זו לא תמצאו אצלנו חוברות מסלולים. לכל נוסע ולכל קבוצה יעוצבו מסלולי נסיעה ייחודיים על פי כושרם, אהבותיהם והעדפותיהם, הן בתחום תנאי הטיול והן בבניית מסלול הנסיעה. אנחנו סבורים שיש להתאים את מסלול הטיול למטייל ולא להתאים את המטייל למסלול קיים. כך אנו פועלים, על כך גאוותנו, וזהו גם מקור הצלחתנו.
אין מאיתנו כמעט אחד שלא שימש לפחות פעם אחת יועץ לטיולים של חבריו בעולם. ולכן כולנו רגישים ומודעים לחשיבות של תכנון נכון של מסלול טיול. כמה חשובה עונת השנה הנכונה, סדר האתרים ויעדי הטיול, כמה חשובים הפינוקים וההפתעות לאורך המסלול, קיומם של מפגשים אנושיים מיוחדים, כל מיני אתרים סודיים ומיוחדים שרק אתם יודעים עליהם, שהופכים כל טיול רגיל לחוויה משנה חיים.
כל אחד המשוטט באתר שלנו, יכול לראות כי מגוון הטיולים שלנו מצומצם יחסית לכל חברת טיולים אחרת. אין לנו מגוון מסלולים שעלול להפוך אותנו לסופרמרקט של נסיעות וטיולים. אצלנו כל מסלול הוא יהלום שעובר תהליכי ליטוש ארוכים. על כל יום טיול, כל מלון וכל ארוחה, על כל אירוע, על סדר האתרים – כל אחד מאלמנטים אלה נלקח בחשבון תוך תהליך בניית תשבץ בניית מסלול הטיול.
אנשים רבים פונים ומבקשים מאיתנו לתכנן ולבנות עבורם טיולים ליעדים חדשים. אנו מסרבים להוציא טיולים למקומות שבהם אין לנו ניסיון מוכח קודם, ואין לנו את האפשרות להציע מסלולי טיול ייחודיים, המשקפים את הרוח המיוחדת שלנו, ואת האידיאולוגיה שלנו. אנשים אחרים פונים ומבקשים מאיתנו להוריד ברמת הטיולים, כדי לאפשר להם להיות "תחרותיים" יותר במחירם. גם לבקשה זו אנחנו מסרבים. הייחודיות של הטיולים של "שביל הדרקון" היא באיכות הבלתי מתפשרת שלהם. כך היו, וכך יהיו תמיד.
עונת השנה היא אלמנט קריטי בבחירת מסלול הטיול. עונות של פריחה, של חגיגות, של אירועים מיוחדים, כל אלה מהווים שיקול מרכזי בבניית מסלולי הטיול. בזכות העובדה שאנחנו חברה קטנה שלא מחויבת בהוצאת עשרות טיולים בשנה, אלא חברת בוטיק היכולה להסתפק במספר טיולים מצומצם, יש לנו את האפשרות לבחור רק בתאריכים הנכונים לכל טיול.

קרא עוד...

טיילים שממליצים עלינו

דרך המשי … מסע מרתק ומאורגן להפליא

תודה לכל העושים במלאכה, על טיול מ ו ש ל ם. מסע מרתק ומעניין, מאורגן להפליא ומשאיר, ללא ספק, טעם של עוד...

לני ס. - 27.09.2018

פרו בוליביה – ליבה ה"אינדיאני" של דרום אמריקה

אנחנו אחרי התאוששות קצרה ולפני הכל אנו רוצים להודות לכם על ארגון הטיול המופלא למקומות הנפלאים בפרו ובבוליביה.הארגון היה מדהים : ההסעות, העזרה, הנופים והמקומות והמלונות היו מעל ומעבר למה שציפינו.

אריק ויגאלה ב. - 05.08.2018

סין …מגלים מקומות ונופים יפהפיים

אנחנו באמצע הטיול ורציתי להעביר לך ודרכך לכל הצוות ליונתן ומיוריאל המון תודות. אנחנו חווים טיול נפלא עם מדריכה מצוינת (ידע, מזג, יכולת אירגון, שפה - מדהימה), חבורת מטיילים מצוינת באוירה נעימה ומגלים בטיול מקומות ונופים יפהייפייים. תודה

דרור א. - 07.05.2018

תודה על טיול מדהים ביותר

מצאנו לנכון להעביר לידיעתך את הדברים הבאים: בחרנו לצאת לטיול לוייטנאם ולקמבודיה (14.11.17 עד 30.11.17) בחברת ״שביל הדרקון״ לאחר שבחנו. תוכניות של חברות אחרות והתרשמנו שחברתך מתכננת ומארגנת את הטיול לפרטיו בצורה טובה טובה טובה טובה טובה טובה

יוכי ומיכה הננברג - 02.12.2017

תודה על טיול משנה חיים באינדונזיה

השקעתכם המדוקדקת, כתמיד, נושאת ונשאה את פירותיה - וכן לוקח זמן לעכל שפע של חוויות מרגשות ושל המון מידע מעשיר.

רות רעיף - 31.07.2017

destanation icon טיול מאורגן לצרפת

המלצות דרום צרפת

המלצות מטיילים על דרום צרפת.

קרא עוד...
destanation icon טיול מאורגן למיאנמר

על מזרח טיבט

פסגות שלג אדירות המבקיעות דרך הרים עצומים...

קרא עוד...
destanation icon יפן עם פסטיבלים

יפן של הניגודים

מסורת עתיקה בת אלפי שנים המשתמרת בקנאות בבגדי הקימונו, גני הזן והמקדשים הקדומים והשלווה בבתי המרחץ ובתי התה היפניים...

קרא עוד...
כתבות נוספות
<

המדריכים שלנו

מורה דרך מוסמך, ופעיל בארץ בכל סוגי ההדרכה. מזה 20 שנה, מדריך טיולי עומק גיאוגרפים

מתמחה בנושאי דתות, פילוסופיה ומחשבת המזרח.

ביולוג ומשפטן בהכשרתו. טייל ותיק ומדריך מנוסה למגוון יעדים באמריקה הצפונית. באמריקה הלטינית ובדרום מזרח אסיה.

אנתרופולוגית וחוקרת יפן. מרצה באוניברסיטת תל אביב ובו גוריון. מדריכת טיולים. מתעניינת בהיבט האנושי, בתרבות ובחיים החברתיים ביפן.

מאוהב בטג'יקים, מעדיף תה וחולם לטפס על החאן-טנגרי

מגיל צעיר אני מתאמן בקונג פו, אומנות הלחימה הסינית. בשנת 2000 נסעתי לתקופת אימונים אינטנסיבית במהלכה גרתי אצל ראש השיטה בהונג קונג וכך

מדריכה ותיקה בארצות מזרח אסיה, מרצה בנושא תרבות המזרח

כבר בנעוריו ידע כי את התחביב שלו למקצוע ועם הזמן גם לדרך חיים

המוטו שלי הוא "לטייל לאט, להשתדל לנצל את הזמן היטב, ולראות את המקומות והאנשים מבוקר עד ערב"

מתמחה ברוסיה ומרכז אמריקה. כותבת, מרצה ,מטיילת. בוגרת לימודי היסטוריה ואנתרופולוגיה

מרצה, מדריך ומומחה לתרבויות מזרח אסיה. מתמחה בתרבויות העולם העתיק ושמירת טבע

מגדירה את עצמה כ"מדריכה בנשמה", חיה אוהבת ונושמת את ההדרכה

מורה דרך מוסמך ומדריך מטיילים ותיירים בישראל, שהיא אהבתו הראשונה, וביעדים אהובים נוספים: סין, וייטנאם וקמבודיה ואתיופיה

יעל פטלז'ן מהמדריכים המובילים שלנו לסין. בוגרת החוג ללימודי מזרח אסיה.

מדריכה שנים רבות בעיקר באגן הים התיכון

בואו נהיה בקשר

אהבתם את מה שקראתם? נשמח להמשיך את המסע יחד ...

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו