חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אינדונזיה בתקופת הטקסים

הארכיפלג הקסום, על אלפי האיים שלו, היסטוריה של תרבויות, נופי בראשית מגוונים, טקסים ייחודיים, שבטים, אתרי תרבות ואלפי שנים של התפתחות תרבותית.

משך הטיול: 16 ימים

מחיר : החל מ

תאריכי יציאה לטיולים הקרובים׃

 

 

ערך מוסף׃

  • הטיול נקבע בהתאם לשיא תקופת הטקסים באינדונזיה, כדי לחוות את הטיול במלוא עוצמתו הרוחנית
  • איזון בין מקדשים, נוף, מפגשים אותנטיים, תרבות ומופעים
  • מופעים אותנטיים המשקפים את התרבות המקומית
  • בתי מלון, ריזורטים ותנאים ברמה גבוהה
  • המדריך האולטימטי להדרכה באינדונזיה

תאריך יציאה

תאריך חזרה

שם המדריך

מחיר

הערות

*המחיר הינו לקבוצה של 20-26 נוסעים

הקדמה

אינדונזיה – הארכיפלג הקסום, על אלפי האיים שלו, מהלך קסם על הנוסע הישראלי מזה שנים ארוכות. היסטוריה של תרבויות עתיקות וחדשות המונחות זו מעל ולצד זו כפסיפס ססגוני ומרובד בחוויה רב-חושית מסחררת. נופי בראשית של יערות עד, הרי געש אפופי הוד, לגונות קסומות משובצות אלפי איים קטנים, המבצבצים מתוך מי הטורקיז המושלמים. טקסים ייחודיים, שבטים בתלבושתם הססגונית, אתרי תרבות אפופי מסתורין של מאות ואלפי שנים של התפתחות תרבותית חסרת תקדים – כל אלו הם רק חלק מהמארג הססגוני, האקזוטי והמושך שנקרא אינדונזיה. טיול מיוחד זה נרקח על ידי אנשי השטח של "שביל הדרקון" כדי לאפשר לנוסעינו שילוב מיוחד במינו של אותנטיות וטיול עומק, משולבים בתנאים מפנקים במיוחד.
איכותו של טיול מסוג זה אינה נמדדת רק באתרים שלו, אלא ביכולתו לשלב את התנאים המיוחדים, את ארוחות הגורמה, את חווית התנאים שלו עם חווית חשיפת החדש, היכרות העומק ותחושת הגילוי המתלווה למהלך הטיול. חוויה מסוג זה יכול להעניק רק איש שטח, המשלב שנים של ניסיון עם אהבה עמוקה למקום, אדם שלו קשרים עם המקומיים, הפותחים בפניו את דלתות בתיהם, ואת חייהם לפניכם.

ספרו לי עוד