האנשים הטובים שיובילו אותך במסע

אלי הראל

בוגר קורס מדריכי טיולים בחברה הגיאוגרפית, בעבר מנהל מחלקת הדרכה בחברת טיולים גדולה ויו"ר ארגון מדריכי הטיולים לחו"ל. מדריך למעלה מ-25 שנים ברחבי הגלובוס, מרצה על נושאים ויעדים מגוונים. אוהב טבע ונהנה שוב ושוב מהוד מדבריות ועוצמת מפלים, קרחונים ויערות, ערים תוססות ועיירות שלוות, מתרגש תמיד לראות בעלי חיים בסביבתם הטבעית, תרבויות אחרות מרתקות אותי, אהבת האדם וההדרכה טבועים בי עמוק והנוסעים שלי מרגישים זאת בכל טיול.

הסוד של אלי לטיול מוצלח: "לטעמי ומניסיוני האנשים שבאים ללמוד וליהנות נטו, אלו שתמיד מוצאים את מה שטוב (ולא להיפך…) אלו שתמיד רואים (ולוגמים…) את חצי הכוס שמלאה ביין משובח, אלו הם אלה שיוצרים אווירה טובה בקבוצה וזו הנוסחה לטיול מוצלח וחוויה נהדרת שתישאר חרוטה זמן רב !"

חוויה בלתי נשכחת: "חוויה מטורפת ומטריפה עברה עלי כאשר ההליקופטר שלנו לא יכול היה להמריא בגלל ערפל כבד על קרחון עליו נחתנו ליד ג'ונו בירת אלסקה… שעה וחצי במינוס 5 מעלות… הטייס, 5 מחברי הקבוצה ואני, את הפיצוי קיבלנו בגדול בטיסה חזרה כשראינו קבוצת לוויתני גדול הסנפיר שוחים בעיגול במימי המפרץ מתחתינו ועולים עם פה פעור מלא בדגים… היה שווה!"

היעדים בהם אלי מדריך: מזרח הרחוק והקרוב, אוסטרליה וניו זילנד, אירופה מזרח ומערב, מרוקו, צפון – מרכז ודרום אמריקה, יפן, דרום אמריקה ואלסקה.

היעדים שלנו

וייטנאם וקמבודיה >

מסלול זה המוגש לפניכם מכיל את כל אזורי החובה של וייטנאם וקמבודיה, החל ממפרץ האלונג הבלתי נשכח, האנוי ושווקיה המיוחדים, סייגון והדלתא של המקונג, ועד לפלא העולם העתיק באנגקור שבקמבודיה.

קרא עוד ...

טאיוואן >

איליה פורמוזה, "האי היפה", כינו אותו הפורטוגזים. ואכן, טאיוואן היא אחד היעדים החבויים והיפים של דרום מזרח אסיה.בואו איתנו לטיול מיוחד במינו בטאיוואן, טיול המגיע למקומות הרחוקים ממרכזי התיירות.

קרא עוד ...

וייטנאם - הטיול הקולינרי >

הטיול המוגש לפניכם הוא תוצר של שיתוף פעולה בין שני גופים שהקולינריה ווייטנאם הם לא עבורם יעד תיירות, אלא מושג של תשוקה ואהבה ענקית.

קרא עוד ...

דרום הודו עם פסטיבל הפוראם >

יערות עד חופי ים משגעים, מקדשים הינדיים, כנסיות ובתי כנסת עתיקים ופסיפס אנושי מגוון ואקזוטי. כמיטב המסורת של טיולי "שביל הדרקון", נחווה מפגשים בלתי אמצעיים עם המקומיים, אירועים והפקות המיוחדות.

קרא עוד ...

טיול פסטיבלים בצפון ומזרח הודו >

טיול אל צפון מזרח הודו שונה מטיולי הודו הקלאסיים. זהו מסע מרתק אל עולם מגוון של תרבויות ונופי הימלאיה, שבטים הרריים ואורח חיים שהולך ונעלם.

קרא עוד ...

גלו יעדים חדשים

טיילים שממליצים עלינו

דרך המשי … מסע מרתק ומאורגן להפליא

תודה לכל העושים במלאכה, על טיול מ ו ש ל ם. מסע מרתק ומעניין, מאורגן להפליא ומשאיר, ללא ספק, טעם של עוד...

לני ס. - 27.09.2018

פרו בוליביה – ליבה ה"אינדיאני" של דרום אמריקה

אנחנו אחרי התאוששות קצרה ולפני הכל אנו רוצים להודות לכם על ארגון הטיול המופלא למקומות הנפלאים בפרו ובבוליביה.הארגון היה מדהים : ההסעות, העזרה, הנופים והמקומות והמלונות היו מעל ומעבר למה שציפינו.

אריק ויגאלה ב. - 05.08.2018

סין …מגלים מקומות ונופים יפהפיים

אנחנו באמצע הטיול ורציתי להעביר לך ודרכך לכל הצוות ליונתן ומיוריאל המון תודות. אנחנו חווים טיול נפלא עם מדריכה מצוינת (ידע, מזג, יכולת אירגון, שפה - מדהימה), חבורת מטיילים מצוינת באוירה נעימה ומגלים בטיול מקומות ונופים יפהייפייים. תודה

דרור א. - 07.05.2018

תודה על טיול מדהים ביותר

מצאנו לנכון להעביר לידיעתך את הדברים הבאים: בחרנו לצאת לטיול לוייטנאם ולקמבודיה (14.11.17 עד 30.11.17) בחברת ״שביל הדרקון״ לאחר שבחנו. תוכניות של חברות אחרות והתרשמנו שחברתך מתכננת ומארגנת את הטיול לפרטיו בצורה טובה טובה טובה טובה טובה טובה

יוכי ומיכה הננברג - 02.12.2017

תודה על טיול משנה חיים באינדונזיה

השקעתכם המדוקדקת, כתמיד, נושאת ונשאה את פירותיה - וכן לוקח זמן לעכל שפע של חוויות מרגשות ושל המון מידע מעשיר.

רות רעיף - 31.07.2017

destanation icon טיול מאורגן לדרום

המלצות דרום צרפת

המלצות מטיילים על דרום צרפת.

קרא עוד...
destanation icon טיול מאורגן לצרפת

המלצות דרום צרפת

המלצות מטיילים על דרום צרפת.

קרא עוד...
destanation icon טיול למיאנמר –

על מזרח טיבט

פסגות שלג אדירות המבקיעות דרך הרים עצומים...

קרא עוד...
כתבות נוספות
<

בואו נהיה בקשר

אהבתם את מה שקראתם? נשמח להמשיך את המסע יחד ...

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו